Sport - Paracin

 

Ć U P R I J S K I

S
 
P
 
O
 
R
 
T
 

ĆUPRIJSKA  STRANA O SPORTSKIM AKTIVNOSTIMA

Dobrodošli na najmasovniju stranicu o sportu u Ćupriji
Sport - Paracin
::
POČETNA
::
FUDBAL
::
A. FUDBAL
::
::
ODBOJKA
::
RUKOMET
::
::
STONI-TENIS
::
BOKS
::
KARATE
::
ĐŽUDO
:: GIMNASTIKA
::
KARTING
::
PLIVANJE
::
VATERPOLO
::
ATLETIKA
::
KIK BOKS
::
AIKIDO
::
STRELJAŠTVO
::
KUGLANJE
::
AERO-KLUB
::
SPORTSKI PLES
::
PAINT BALL
::
SRPSKI ŠAH
::
ŠAH
::
 
::
::
::
UKUPNO: 7928

DANAS: 10

JUČE: 10

Košarkaški Klub

''Ćuprija''

Ekipa Košarkaškaškog Kluba ''Ćuprija''

 

Pregled poslednje dana IV takmicenja Dan 02.05.2011.god (Ponedeljak)

16:00 časova
OΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ- Thessaloniki 72:81 KK “Kris-Kros”-Pančevo
18:00 časova
KK "Ćuprija" - Ćuprija 82:83 KK ”Crvena Zvezda”-Beograd
20:00 časova
KK "Partizan" - Beograd 80:89 Reprezentacija regiona 5
Finale u Trojkama i Zakucavanjima održaće se u pauzama utakmica.

Pobednik takmičenja u Zakucavanju;
1. Tasos Kusas iz OΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ-Thessaloniki,
2. Aleksandar Radovanović iz KK "Ćuprija" – Ćuprija.

Pobednik takmičenja u Trojkama;
1. Andrej Magdevski iz KK "Partizan" – Beograd

Najbolja Petorka Turnira
PLAY – Panajotis Lazaridis iz OΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ-Thessaloniki,
BEK - Andrej Magdevski iz KK "Partizan" – Beograd,
KRILO – Ognjen Grubišić iz Reprezentacija regiona 5,
KRILNI CENTAR – Đorđe Simeunović iz Reprezentacija regiona 5,
CENTAR Aleksandar Radovanović iz KK "Ćuprija" – Ćuprija,

MVP Turnira – Đoković Ilija iz KK "Ćuprija" – Ćuprija

Raspored ekipa na zavšetku turnira;
1. Reprezentacija regiona 5,
2. KK "Partizan" – Beograd,
3. KK ”Crvena Zvezda”-Beograd,
4. KK "Ćuprija" – Ćuprija,
5. KK “Kris-Kros”-Pančevo
6. OΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ- Thessaloniki


Velika zahvalnost Sponzorima Turnira i svim gledaocima koji su došli da gledaju utakmice i navijaju.

Sportski pozdrav.....

>>>  III Međunarodni Turnir u Košarci
>>>  II Međunarodni Turnir u Košarci
>>>  Rezultati II-og Međunarodnog Turnira u Košarci

 

Sport - Paraćin

Sva Prava zadržana agencija 'Autentik'