Sport - Paracin

 

Ć U P R I J S K I

S
 
P
 
O
 
R
 
T
 

ĆUPRIJSKA  STRANA O SPORTSKIM AKTIVNOSTIMA

Dobrodošli na najmasovniju stranicu o sportu u Ćupriji
Sport - Paracin
::
POČETNA
::
FUDBAL
::
A. FUDBAL
::
::
ODBOJKA
::
RUKOMET
::
::
STONI-TENIS
::
BOKS
::
KARATE
::
ĐŽUDO
:: GIMNASTIKA
::
KARTING
::
PLIVANJE
::
VATERPOLO
::
ATLETIKA
::
KIK BOKS
::
AIKIDO
::
STRELJAŠTVO
::
KUGLANJE
::
AERO-KLUB
::
SPORTSKI PLES
::
PAINT BALL
::
SRPSKI ŠAH
::
ŠAH
::
 
::
::
::
UKUPNO: 9166

DANAS: 1

JUČE: 6

Košarkaški Klub

''Ćuprija''

 

Rezultati - II-og Međunarodnog Turnira u Košarci - Ćuprija

 

Obavestavamo Vas o rezultatima koji su odigrani 29.04.2010. godine, Cetvrtak

KK “Cuprija”, Cuprija – Spartak, Moscow
1. cetvrtina 15/26
2. cetvrtina 12/24
3. cetvrtina 11/14
4. cetvrtina 13/19

ukupan rezultat 51/83

KK “Novi Sad”, Novi Sad – Reprezentacija regiona Sumadije i Pomoravlja
1. cetvrtina 19/17
2. cetvrtina 32/15
3. cetvrtina 20/23
4. cetvrtina 22/16

ukupan rezultat 93/71

Planirano za 30.04.2010. godine Petak

od 18 casova
Spartak, Moscow - KK "Partizan", Beograd

od 20 casova
Paok, Thessaloniki - Reprezentacija regiona Sumadije i Pomoravlja

Sportski pozdrav
KK "Cuprija"


II takmicarski dan 30.04.2010. godine Petak

utakmica koja se odigravala od 18 casova
Spartak, Moscow - KK "Partizan", Beograd


1. cetvrtina 23/11
2. cetvrtina 20/18
3. cetvrtina 13/19
4. cetvrtina 21/25

ukupan rezultat 65/85

utakmica koja se odigravala od 20 casova
Paok, Thessaloniki - Reprezentacija regiona Sumadije i Pomoravlja

1. cetvrtina 19/25
2. cetvrtina 19/20
3. cetvrtina 12/25
4. cetvrtina 21/14

ukupan rezultat 71/84

Planirano za 01.05.2010. godine Subota

od 18 casova
KK “Cuprija”, Cuprija - KK "Partizan", Beograd

od 20 casova
Paok, Thessaloniki - KK “Novi Sad”, Novi Sad

Sportski pozdrav
KK "Cuprija"


III takmicarski dan 01.05.2010. godine Subota

utakmica koja se odigravala od 18 casova
KK “Cuprija”, Cuprija - KK "Partizan", Beograd

1. cetvrtina 18/28
2. cetvrtina 21/23
3. cetvrtina 16/16
4. cetvrtina 21/30

ukupan rezultat 76/97

utakmica koja se odigravala od 20 casova
Paok, Thessaloniki - KK “Novi Sad”, Novi Sad

1. cetvrtina 13/18
2. cetvrtina 14/22
3. cetvrtina 18/34
4. cetvrtina 16/25

ukupan rezultat 61/99

Takmicenja u sutu za tri poena

- Nikoloudis Zisis - Paok, Thessaloniki - KK “Novi Sad”, Novi Sad
- Petkovic Strahinja - KK “Novi Sad”, Novi Sad

- Zivanovic Stefan - KK "Partizan", Beograd
- Mirisevic Marko - KK “Cuprija”, Cuprija

- Truskin Vladislav - Spartak, Moscow

U finale prosli su

- Petkovic Strahinja - KK “Novi Sad”, Novi Sad

- Mirisevic Marko - KK “Cuprija”, Cuprija

- Truskin Vladislav - Spartak, Moscow

Takmicenje u zakucavanjima

- Nikoloudis Zisis - Paok, Thessaloniki - KK “Novi Sad”, Novi Sad
- Pavkovic Nemanja - KK “Novi Sad”, Novi Sad

- Bubonja Stefan - KK "Partizan", Beograd
- Djurdjevic Uros - KK “Cuprija”, Cuprija

- Zarijaskov Vitja - Spartak, Moscow

- Milicevic Ivan - Reprezentacija regiona Sumadije i Pomoravlja

U finale prosli su

- Pavkovic Nemanja - KK “Novi Sad”, Novi Sad

- Bubonja Stefan - KK "Partizan", Beograd
- Zarijaskov Vitja - Spartak, Moscow

Planirano za 02.05.2010. godine Nedelja

od 16 casova
utakmice za V mesto

- KK “Cuprija”, Cuprija - Paok, Thessalonik

od 18 casova
utakmica za III mesto

- KK "Partizan", Beograd - Reprezentacija regiona Sumadije i Pomoravlja

od 20 casova
utakmica za I mesto

- Spartak, Moscow - KK “Novi Sad”, Novi Sad


Sportski pozdrav
KK "Cuprija"


IV takmicarski dan 02.05.2010. godine Nedelja

od 16 casova
utakmice za V mesto

- KK “Cuprija”, Cuprija - Paok, Thessalonik

1. cetvrtina 29/4
2. cetvrtina 13/13
3. cetvrtina 26/16
4. cetvrtina 16/19
ukupan rezultat 84/52

od 18 casova
utakmica za II mesto

- KK "Partizan", Beograd - Reprezentacija regiona Sumadije i Pomoravlja

1. cetvrtina 21/23
2. cetvrtina 32/16
3. cetvrtina 17/16
4. cetvrtina 21/15
ukupan rezultat 91/70

od 20 casova
utakmica za I mesto

- Spartak, Moscow - KK “Novi Sad”, Novi Sad

1. cetvrtina 17/18
2. cetvrtina 21/16
3. cetvrtina 20/15
4. cetvrtina 16/20
ukupan rezultat 74/69

Pobednik u sutu za tri poena

- Petkovic Strahinja - KK “Novi Sad”, Novi Sad

Pobednik u zakucavanjima

- Bubonja Stefan - KK "Partizan", Beograd

Najbolja petorka turnira

5. Centar – Nemanja Boskovic KK "Partizan", Beograd

4. Krilni centar – Nemanja Pavlovic KK “Novi Sad”, Novi Sad
3. Krilo – Jorgos Janakos Paok, Thessalonik

2. Bek – Petrovic Vukasin KK “Novi Sad”, Novi Sad

1. Plej – Donis Zahorov Spartak, Moscow


MVP samog turnira

Vladimir Truskin Spartak, Moscow

Redosled ekipa

I mesto Spartak, Moscow

II mesto KK “Novi Sad”, Novi Sad
III mesto KK "Partizan", Beograd

IV mesto Reprezentacija regiona Sumadije i Pomoravlja

V mesto KK “Cuprija”, Cuprija

VI mesto Paok, Thessalonik

ovom prilikom se zahvaljujem svima kojima su podrzali sam turnir, svojim radom, svojim navijanjem, svojim prisutvom. nasa su srca puna kada smo videli da je hala svakog takmicarskog dana bila puna ljudi od 3 do 80 godina.

pokazali smo da svi mi zelimo da nam se lepe stvari desavaju u nasem gradu a i sire.

takodje velika zahvalnost Iliji Belosevic i Banetu Djekicu koji su svojim prisustvom dali znacaj samom turniru...

Sportski pozdrav i u skorijem vremenu se nadamo da cemo postaviti slike sa samog desavanja...

Vas KK "Cuprija"

 
Sport - Paraćin

Sva Prava zadržana agencija 'Autentik'